2008/09 - Liga Okregowa Juniorów |
|
|
1 |
|
16.08. 15:00 |
|
Zorza Szczawin |
- |
Mazur Gostynin |
|
0 |
: |
10 |
|
|
2 |
|
23.08. 15:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Lwówianka Lwówek |
|
3 |
: |
2 |
|
|
3 |
|
27.08. 14:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Mazowsze Płock |
|
2 |
: |
0 |
|
|
4 |
|
30.08. 15:00 |
|
Stegny Wyszogród |
- |
Mazur Gostynin |
|
1 |
: |
2 |
|
|
6 |
|
13.09. 10:30 |
|
SKS 70 Płock |
- |
Mazur Gostynin |
|
0 |
: |
5 |
|
|
7 |
|
20.09. 14:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Skra Drobin |
|
6 |
: |
0 |
|
|
8 |
|
27.09. 13:00 |
|
Błekitni Gabin |
- |
Mazur Gostynin |
|
0 |
: |
3 |
|
|
9 |
|
04.10. 13:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Kasztelan Sierpc |
|
4 |
: |
0 |
|
|
10 |
|
11.10. 12:00 |
|
Bzura Chodaków |
- |
Mazur Gostynin |
|
3 |
: |
2 |
|
|
11 |
|
18.10. 12:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Orzeł Goleszyn |
|
8 |
: |
1 |
|
|
12 |
|
25.10. 11:00 |
|
Wisła Duninów |
- |
Mazur Gostynin |
|
3 |
: |
1 |
|
|
13 |
|
08.11. 12:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Unia Iłów |
|
3 |
: |
2 |
|
|
14 |
|
11.11. 12:00 |
|
Start Proboszczewice |
- |
Mazur Gostynin |
|
0 |
: |
3 |
|
|
15 |
|
15.11. 12:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Swit Starozreby |
|
9 |
: |
1 |
|
|
16 |
|
21.03. 15:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Zorza Szczawin |
|
3 |
: |
0 |
|
|
17 |
|
29.03. 11:00 |
|
Lwówianka Lwówek |
- |
Mazur Gostynin |
|
1 |
: |
2 |
|
|
18 |
|
04.04. 12:00 |
|
Mazowsze Płock |
- |
Mazur Gostynin |
|
1 |
: |
1 |
|
|
19 |
|
11.04. 14:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Stegny Wyszogród |
|
7 |
: |
2 |
|
|
21 |
|
25.04. 16:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
SKS 70 Płock |
|
2 |
: |
2 |
|
|
22 |
|
01.05. 12:00 |
|
Skra Drobin |
- |
Mazur Gostynin |
|
4 |
: |
0 |
|
|
23 |
|
09.05. 12:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Błekitni Gabin |
|
3 |
: |
1 |
|
|
24 |
|
16.05. 13:00 |
|
Kasztelan Sierpc |
- |
Mazur Gostynin |
|
3 |
: |
0 |
|
|
25 |
|
23.05. 16:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Bzura Chodaków |
|
1 |
: |
2 |
|
|
26 |
|
30.05. 16:00 |
|
Orzeł Goleszyn |
- |
Mazur Gostynin |
|
1 |
: |
2 |
|
|
27 |
|
06.06. 16:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Wisła Duninów |
|
0 |
: |
0 |
|
|
28 |
|
14.06. 12:00 |
|
Unia Iłów |
- |
Mazur Gostynin |
|
1 |
: |
3 |
|
|
29 |
|
17.06. 14:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Start Proboszczewice |
|
3 |
: |
0 |
|
|
30 |
|
20.06. 12:00 |
|
Swit Starozreby |
- |
Mazur Gostynin |
|
2 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|