2009/10 - Liga Okregowa |
|
|
1 |
|
15.08. 13:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Skrwa Łukomie |
|
3 |
: |
2 |
|
|
2 |
|
22.08. 13:00 |
|
¦wit StaroĽreby |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
2 |
: |
1 |
|
|
3 |
|
29.08. 14:30 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Bzura Chodaków |
|
3 |
: |
1 |
|
|
4 |
|
05.09. 12:00 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
2 |
: |
3 |
|
|
5 |
|
13.09. 12:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Skra Drobin |
|
7 |
: |
3 |
|
|
6 |
|
19.09. 11:00 |
|
Kasztelan Sierpc |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
1 |
: |
0 |
|
|
7 |
|
27.09. 15:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Stegny Wyszogród |
|
4 |
: |
1 |
|
|
8 |
|
03.10. 08:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Zorza Szczawin |
|
5 |
: |
2 |
|
|
9 |
|
10.10. 13:00 |
|
Amator Maszewo |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
2 |
: |
2 |
|
|
10 |
|
17.10. 08:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Zryw Bielsk |
|
0 |
: |
0 |
|
|
11 |
|
24.10. 10:00 |
|
Delta Miszewko |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
2 |
: |
0 |
|
|
12 |
|
31.10. 10:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Orzeł Goleszyn |
|
5 |
: |
2 |
|
|
13 |
|
08.11. 12:00 |
|
Kormoran Ł±ck |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
3 |
: |
1 |
|
|
14 |
|
11.11. 10:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Unia Iłów |
|
3 |
: |
1 |
|
|
15 |
|
14.11. 10:00 |
|
Wisła Duninów |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
1 |
: |
3 |
|
|
16 |
|
12.05. 16:00 |
|
Skrwa Łukomie |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
2 |
: |
0 |
|
|
17 |
|
08.06. 17:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
¦wit StaroĽreby |
|
7 |
: |
2 |
|
|
18 |
|
27.03. 14:00 |
|
Bzura Chodaków |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
3 |
: |
1 |
|
|
19 |
|
03.04. 09:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Mazur Gostynin |
|
0 |
: |
0 |
|
|
20 |
|
28.04. 15:30 |
|
Skra Drobin |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
4 |
: |
2 |
|
|
21 |
|
05.05. 18:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Kasztelan Sierpc |
|
2 |
: |
3 |
|
|
22 |
|
25.04. 12:30 |
|
Stegny Wyszogród |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
1 |
: |
2 |
|
|
23 |
|
01.05. 13:00 |
|
Zorza Szczawin |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
1 |
: |
4 |
|
|
24 |
|
08.05. 10:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Amator Maszewo |
|
1 |
: |
1 |
|
|
25 |
|
15.05. 14:00 |
|
Zryw Bielsk |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
3 |
: |
3 |
|
|
26 |
|
22.05. 09:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Delta Miszewko |
|
1 |
: |
1 |
|
|
27 |
|
26.05. 16:00 |
|
Orzeł Goleszyn |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
2 |
: |
2 |
|
|
28 |
|
30.05. 15:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Kormoran Ł±ck |
|
1 |
: |
0 |
|
|
29 |
|
05.06. 13:00 |
|
Unia Iłów |
- |
Stoczniowiec Plock |
|
3 |
: |
7 |
|
|
30 |
|
12.06. 07:00 |
|
Stoczniowiec Plock |
- |
Wisła Duninów |
|
3 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|