LMO 4.0 - © 1997-2005 LMO-Group Piłkarski Magazyn Internetowy - Wyniki i Tabele

2012/13 - Liga Okręgowa Płock

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozklad gier  Wykresy  Statystyki Ligowe  Liga strzelców      Info
ULKS  
AM  
WD  
ZB  
WS  
HB  
UI  
 
UC  
OG  
¦S  
PS  
SP  
SD  
 
PL  
 1    15.08. 15:00   Unia Czermno - Orzeł Goleszyn   0 : 0     
 2    18.08. 14:00   Orzeł Goleszyn - ¦wit StaroĽreby   1 : 3     
 3    26.08. 08:00   Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn   1 : 2     
 4    01.09. 14:00   Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie   4 : 1     
 5    05.09. 15:00   Polonia Radzanowo - Orzeł Goleszyn   1 : 3     
 6    08.09. 14:00   Orzeł Goleszyn - Skra Drobin   0 : 4     
 7    15.09. 14:00   Pogoń Słupia - Orzeł Goleszyn   1 : 6     
 8    22.09. 09:00   Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn   2 : 2     
 9    29.09. 09:00   Orzeł Goleszyn - Kormoran Ł±ck   10 : 0    Orzeł Goleszyn - Kormoran Ł±ck 10:0

Notatka: zakonczony po 47 minutach z powodu zdekompletowania skladu Kormorana
 10    07.10. 12:30   Huragan Bodzanów - Orzeł Goleszyn   2 : 2     
 11    14.10. 10:30   Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk   2 : 2     
 12    21.10. 09:00   ULKS Ciółkowo - Orzeł Goleszyn   1 : 2     
 13    18.11. 12:00   Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów   0 : 5    Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów 0:5

Notatka: 28 X odwolany ze wzgledu na zle warunki pogodowe i zly stan boiska
 14    04.11. 10:00   Wisła Sobowo - Orzeł Goleszyn   1 : 1     
 15    10.11. 10:30   Orzeł Goleszyn - Unia Iłów   1 : 0     
 16    17.04. 15:30   Orzeł Goleszyn - Unia Czermno   2 : 0     
 17    24.04. 15:30   ¦wit StaroĽreby - Orzeł Goleszyn   0 : 1     
 18    08.05. 16:00   Orzeł Goleszyn - Stoczniowiec Płock   9 : 3     
 19    15.05. 16:00   Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn   0 : 4     
 20    20.04. 14:00   Orzeł Goleszyn - Polonia Radzanowo   6 : 2     
 21    27.04. 15:00   Skra Drobin - Orzeł Goleszyn   3 : 1     
 22    01.05. 15:00   Orzeł Goleszyn - Pogoń Słupia   4 : 0     
 23    05.05. 08:00   Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo   1 : 1     
 24    11.05. 15:00   Kormoran Ł±ck - Orzeł Goleszyn   0 : 2     
 25    18.05. 15:00   Orzeł Goleszyn - Huragan Bodzanów   6 : 4     
 26    22.05. 16:00   Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn   5 : 4     
 27    05.06. 16:00   Orzeł Goleszyn - ULKS Ciółkowo   3 : 2    Orzeł Goleszyn - ULKS Ciółkowo 3:2

Notatka: 25 maja odwolany ze wzgledu na opady i zly stan murawy
 28    02.06. 13:00   Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn   2 : 2     
 29    08.06. 15:00   Orzeł Goleszyn - Wisła Sobowo   7 : 0     
 30    15.06. 15:00   Unia Iłów - Orzeł Goleszyn   3 : 0     
 
« Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 29.07. 12:26
Strona generowała sie: 0.0196 sek.
LMO 4.0 - © 1997-2005 LMO-Group
Powrót do Strony Głównej PMI