LMO 4.0 - © 1997-2005 LMO-Group Piłkarski Magazyn Internetowy - Wyniki i Tabele

2012/13 - Liga Okręgowa Płock

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozklad gier  Wykresy  Statystyki Ligowe  Liga strzelców      Info
ULKS  
AM  
WD  
ZB  
WS  
HB  
UI  
 
UC  
OG  
¦S  
PS  
SP  
SD  
 
PL  
 1    15.08. 08:00   Stoczniowiec Płock - Skra Drobin   1 : 3     
 2    18.08. 14:00   Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock   4 : 1     
 3    26.08. 08:00   Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn   1 : 2     
 4    02.09. 14:00   Kormoran Ł±ck - Stoczniowiec Płock   4 : 1     
 5    05.09. 17:00   Stoczniowiec Płock - Huragan Bodzanów   8 : 1     
 6    08.09. 15:00   Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock   2 : 4     
 7    16.09. 15:00   Stoczniowiec Płock - ULKS Ciółkowo   2 : 4     
 8    22.09. 14:00   Wisła Duninów - Stoczniowiec Płock   2 : 0     
 9    30.09. 11:00   Stoczniowiec Płock - Wisła Sobowo   1 : 1     
 10    06.10. 12:00   Unia Iłów - Stoczniowiec Płock   1 : 7     
 11    14.10. 09:00   Stoczniowiec Płock - Unia Czermno   3 : 1     
 12    20.10. 11:30   ¦wit StaroĽreby - Stoczniowiec Płock   0 : 3     
 13    27.10. 11:00   Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo   1 : 4     
 14    04.11. 16:00   Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie   5 : 5     
 15    10.11. 12:00   Stoczniowiec Płock - Polonia Radzanowo   4 : 3     
 16    17.04. 15:30   Skra Drobin - Stoczniowiec Płock   5 : 3     
 17    30.03. 15:00   Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia   5 : 3     
 18    08.05. 16:00   Orzeł Goleszyn - Stoczniowiec Płock   9 : 3     
 19    13.04. 15:00   Stoczniowiec Płock - Kormoran Ł±ck   1 : 1     
 20    21.04. 14:00   Huragan Bodzanów - Stoczniowiec Płock   1 : 0     
 21    27.04. 14:00   Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk   3 : 2     
 22    01.05. 09:00   ULKS Ciółkowo - Stoczniowiec Płock   5 : 0     
 23    04.05. 15:00   Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów   2 : 3     
 24    11.05. 15:00   Wisła Sobowo - Stoczniowiec Płock   0 : 1     
 25    19.05. 12:00   Stoczniowiec Płock - Unia Iłów   0 : 3     
 26    29.05. 16:00   Unia Czermno - Stoczniowiec Płock   4 : 1     
 27    26.05. 15:00   Stoczniowiec Płock - ¦wit StaroĽreby   4 : 2     
 28    01.06. 15:00   Amator Maszewo - Stoczniowiec Płock   4 : 0     
 29    08.06. 15:00   Skrwa Łukomie - Stoczniowiec Płock   0 : 2     
 30      Polonia Radzanowo - Stoczniowiec Płock   0 : 3    Polonia Radzanowo - Stoczniowiec Płock 0:3

Notatka: v.o.
 
« Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 29.07. 12:26
Strona generowała sie: 0.0195 sek.
LMO 4.0 - © 1997-2005 LMO-Group
Powrót do Strony Głównej PMI