1. Kolejka
|
Sparta Rościszewo |
- |
Iskra Kozłowo |
2 |
: |
0 |
|
Victoria Cekanowo Zągoty |
- |
Pogoń Słupia |
1 |
: |
4 |
|
Start Proboszczewice |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
1 |
: |
1 |
|
Czarni Rempin |
- |
Amator II Maszewo |
3 |
: |
3 |
Pauza: Wisła Główina Sobowo
2. Kolejka
|
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Wisła Główina Sobowo |
0 |
: |
3 | / |
3 |
: |
0 |
|
Iskra Kozłowo |
- |
Czarni Rempin |
1 |
: |
2 |
|
Start Proboszczewice |
- |
Pogoń Słupia |
0 |
: |
2 |
|
Amator II Maszewo |
- |
Victoria Cekanowo Zągoty |
2 |
: |
1 |
Pauza: Sparta Rościszewo
3. Kolejka
|
Sparta Rościszewo |
- |
Czarni Rempin |
0 |
: |
3 |
|
Start Proboszczewice |
- |
Amator II Maszewo |
3 |
: |
0 |
|
Wisła Główina Sobowo |
- |
Pogoń Słupia |
0 |
: |
3 |
|
Victoria Cekanowo Zągoty |
- |
Iskra Kozłowo |
1 |
: |
4 |
Pauza: Kasztelan Białe Błoto
4. Kolejka
|
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Sparta Rościszewo |
3 |
: |
3 |
|
Iskra Kozłowo |
- |
Start Proboszczewice |
0 |
: |
16 |
|
Czarni Rempin |
- |
Victoria Cekanowo Zągoty |
4 |
: |
0 |
|
Amator II Maszewo |
- |
Wisła Główina Sobowo |
3 |
: |
0 |
Pauza: Pogoń Słupia
5. Kolejka
|
Sparta Rościszewo |
- |
Victoria Cekanowo Zągoty |
2 |
: |
0 |
|
Wisła Główina Sobowo |
- |
Iskra Kozłowo |
0 |
: |
3 |
|
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Pogoń Słupia |
1 |
: |
1 |
|
Start Proboszczewice |
- |
Czarni Rempin |
6 |
: |
1 |
Pauza: Amator II Maszewo
6. Kolejka
|
Amator II Maszewo |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
0 |
: |
4 |
|
Sparta Rościszewo |
- |
Pogoń Słupia |
3 |
: |
1 |
|
Start Proboszczewice |
- |
Victoria Cekanowo Zągoty |
7 |
: |
1 |
|
Czarni Rempin |
- |
Wisła Główina Sobowo |
3 |
: |
1 |
Pauza: Iskra Kozłowo
7. Kolejka
|
Sparta Rościszewo |
- |
Start Proboszczewice |
0 |
: |
4 |
|
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Iskra Kozłowo |
0 |
: |
2 |
|
Amator II Maszewo |
- |
Pogoń Słupia |
1 |
: |
3 |
|
Wisła Główina Sobowo |
- |
Victoria Cekanowo Zągoty |
9 |
: |
1 |
Pauza: Czarni Rempin
8. Kolejka
|
Iskra Kozłowo |
- |
Pogoń Słupia |
0 |
: |
3 |
|
Start Proboszczewice |
- |
Wisła Główina Sobowo |
3 |
: |
1 |
|
Sparta Rościszewo |
- |
Amator II Maszewo |
3 |
: |
3 |
|
Czarni Rempin |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
2 |
: |
2 |
Pauza: Victoria Cekanowo Zągoty
9. Kolejka
|
Sparta Rościszewo |
- |
Wisła Główina Sobowo |
0 |
: |
6 |
|
Amator II Maszewo |
- |
Iskra Kozłowo |
3 |
: |
1 |
|
Czarni Rempin |
- |
Pogoń Słupia |
2 |
: |
3 |
|
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Victoria Cekanowo Zągoty |
2 |
: |
1 |
Pauza: Start Proboszczewice
10. Kolejka
|
Iskra Kozłowo |
- |
Sparta Rościszewo |
7 |
: |
1 |
|
Amator II Maszewo |
- |
Czarni Rempin |
1 |
: |
8 |
|
Pogoń Słupia |
- |
Victoria Cekanowo Zągoty |
6 |
: |
2 |
|
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Start Proboszczewice |
3 |
: |
3 |
Pauza: Wisła Główina Sobowo
11. Kolejka
|
Pogoń Słupia |
- |
Start Proboszczewice |
1 |
: |
0 |
|
Victoria Cekanowo Zągoty |
- |
Amator II Maszewo |
1 |
: |
4 |
|
Czarni Rempin |
- |
Iskra Kozłowo |
3 |
: |
1 |
|
Wisła Główina Sobowo |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
2 |
: |
3 |
Pauza: Sparta Rościszewo
12. Kolejka
|
Czarni Rempin |
- |
Sparta Rościszewo |
3 |
: |
0 |
|
Amator II Maszewo |
- |
Start Proboszczewice |
2 |
: |
6 |
|
Pogoń Słupia |
- |
Wisła Główina Sobowo |
0 |
: |
1 |
|
Iskra Kozłowo |
- |
Victoria Cekanowo Zągoty |
3 |
: |
0 |
Pauza: Kasztelan Białe Błoto
13. Kolejka
|
Sparta Rościszewo |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
3 |
: |
2 |
|
Start Proboszczewice |
- |
Iskra Kozłowo |
2 |
: |
2 |
|
Victoria Cekanowo Zągoty |
- |
Czarni Rempin |
3 |
: |
6 |
|
Wisła Główina Sobowo |
- |
Amator II Maszewo |
4 |
: |
1 |
Pauza: Pogoń Słupia
14. Kolejka
|
Victoria Cekanowo Zągoty |
- |
Sparta Rościszewo |
4 |
: |
2 |
|
Iskra Kozłowo |
- |
Wisła Główina Sobowo |
2 |
: |
1 |
|
Pogoń Słupia |
- |
Kasztelan Białe Błoto |
1 |
: |
3 |
|
Czarni Rempin |
- |
Start Proboszczewice |
2 |
: |
4 |
Pauza: Amator II Maszewo
15. Kolejka
|
Pogoń Słupia |
- |
Sparta Rościszewo |
4 |
: |
0 |
|
Kasztelan Białe Błoto |
- |
Amator II Maszewo |
3 |
: |
1 |
| |