1. Kolejka
|
Skrwa Łukomie |
- |
Bzura Chodaków |
3 |
: |
1 |
|
Start Proboszczewice |
- |
Unia Iłów |
2 |
: |
3 |
|
Polonia Radzanowo |
- |
ULKS Ciółkowo |
1 |
: |
2 |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Wicher Cieszewo |
1 |
: |
1 |
|
Wisła Duninów |
- |
Kormoran Łąck |
0 |
: |
4 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Orkan Lelice |
5 |
: |
2 |
|
Zryw Bielsk |
- |
Świt Staroźreby |
1 |
: |
0 |
|
Błękitni Gójsk |
- |
Skra Drobin |
0 |
: |
1 |
2. Kolejka
|
Orkan Lelice |
- |
Zryw Bielsk |
0 |
: |
2 |
|
Wisła Duninów |
- |
Mazur Gostynin |
1 |
: |
2 |
|
Unia Iłów |
- |
Polonia Radzanowo |
4 |
: |
2 |
|
Świt Staroźreby |
- |
Błękitni Gójsk |
3 |
: |
1 |
|
ULKS Ciółkowo |
- |
Kormoran Łąck |
0 |
: |
6 |
|
Bzura Chodaków |
- |
Start Proboszczewice |
3 |
: |
1 |
|
Wicher Cieszewo |
- |
Skrwa Łukomie |
1 |
: |
1 |
|
Skra Drobin |
- |
Stoczniowiec Płock |
0 |
: |
2 |
3. Kolejka
|
Skrwa Łukomie |
- |
Skra Drobin |
0 |
: |
4 |
|
Start Proboszczewice |
- |
Wicher Cieszewo |
0 |
: |
2 |
|
Polonia Radzanowo |
- |
Kormoran Łąck |
0 |
: |
5 |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Świt Staroźreby |
2 |
: |
2 |
|
Unia Iłów |
- |
Bzura Chodaków |
7 |
: |
0 |
|
Mazur Gostynin |
- |
ULKS Ciółkowo |
4 |
: |
0 |
|
Zryw Bielsk |
- |
Wisła Duninów |
5 |
: |
2 |
|
Błękitni Gójsk |
- |
Orkan Lelice |
5 |
: |
1 |
4. Kolejka
|
Wisła Duninów |
- |
Błękitni Gójsk |
4 |
: |
0 |
|
ULKS Ciółkowo |
- |
Zryw Bielsk |
2 |
: |
2 |
|
Bzura Chodaków |
- |
Polonia Radzanowo |
5 |
: |
3 |
|
Orkan Lelice |
- |
Stoczniowiec Płock |
2 |
: |
3 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Kormoran Łąck |
1 |
: |
3 |
|
Wicher Cieszewo |
- |
Unia Iłów |
5 |
: |
1 |
|
Skra Drobin |
- |
Start Proboszczewice |
3 |
: |
0 |
|
Świt Staroźreby |
- |
Skrwa Łukomie |
0 |
: |
0 |
5. Kolejka
|
Start Proboszczewice |
- |
Świt Staroźreby |
1 |
: |
2 |
|
Unia Iłów |
- |
Skra Drobin |
1 |
: |
3 |
|
Polonia Radzanowo |
- |
Mazur Gostynin |
0 |
: |
1 |
|
Skrwa Łukomie |
- |
Orkan Lelice |
7 |
: |
0 |
|
Bzura Chodaków |
- |
Wicher Cieszewo |
5 |
: |
0 |
|
Zryw Bielsk |
- |
Kormoran Łąck |
2 |
: |
2 |
|
Błękitni Gójsk |
- |
ULKS Ciółkowo |
7 |
: |
0 |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Wisła Duninów |
3 |
: |
0 |
6. Kolejka
|
ULKS Ciółkowo |
- |
Stoczniowiec Płock |
4 |
: |
3 |
|
Kormoran Łąck |
- |
Błękitni Gójsk |
3 |
: |
1 |
|
Wicher Cieszewo |
- |
Polonia Radzanowo |
8 |
: |
3 |
|
Wisła Duninów |
- |
Skrwa Łukomie |
1 |
: |
3 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Zryw Bielsk |
2 |
: |
0 |
|
Skra Drobin |
- |
Bzura Chodaków |
2 |
: |
0 |
|
Świt Staroźreby |
- |
Unia Iłów |
3 |
: |
2 |
|
Orkan Lelice |
- |
Start Proboszczewice |
1 |
: |
5 |
7. Kolejka
|
Unia Iłów |
- |
Orkan Lelice |
3 |
: |
0 |
|
Bzura Chodaków |
- |
Świt Staroźreby |
4 |
: |
0 |
|
Polonia Radzanowo |
- |
Zryw Bielsk |
3 |
: |
1 |
|
Start Proboszczewice |
- |
Wisła Duninów |
3 |
: |
1 |
|
Wicher Cieszewo |
- |
Skra Drobin |
0 |
: |
2 |
|
Błękitni Gójsk |
- |
Mazur Gostynin |
1 |
: |
1 |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Kormoran Łąck |
2 |
: |
1 |
|
Skrwa Łukomie |
- |
ULKS Ciółkowo |
7 |
: |
0 |
8. Kolejka
|
Kormoran Łąck |
- |
Skrwa Łukomie |
2 |
: |
0 |
|
Mazur Gostynin |
- |
Stoczniowiec Płock |
1 |
: |
1 |
|
Skra Drobin |
- |
Polonia Radzanowo |
6 |
: |
2 |
|
ULKS Ciółkowo |
- |
Start Proboszczewice |
1 |
: |
3 |
|
Zryw Bielsk |
- |
Błękitni Gójsk |
1 |
: |
4 |
|
Świt Staroźreby |
- |
Wicher Cieszewo |
4 |
: |
2 |
|
Orkan Lelice |
- |
Bzura Chodaków |
1 |
: |
7 |
|
Wisła Duninów |
- |
Unia Iłów |
1 |
: |
2 |
9. Kolejka
|
Bzura Chodaków |
- |
Wisła Duninów |
0 |
: |
2 |
|
Wicher Cieszewo |
- |
Orkan Lelice |
6 |
: |
0 |
&n | |