2012/13 - Liga Okręgowa Płock

1. Kolejka - 15.08.2012 do 15.08.2012
15.08. 08:00  Stoczniowiec Płock - Skra Drobin  1 : 3
15.08. 15:00  Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów  1 : 1
15.08. 15:00  Unia Iłów - Kormoran Łąck  2 : 4
15.08. 15:00  Wisła Duninów - Zryw Bielsk  1 : 3
15.08. 15:00  Polonia Radzanowo - Skrwa Łukomie  2 : 1
15.08. 15:00  Amator Maszewo - ULKS Ciółkowo  3 : 1
15.08. 15:00  Świt Staroźreby - Pogoń Słupia  2 : 2
15.08. 15:00  Unia Czermno - Orzeł Goleszyn  0 : 0
2. Kolejka - 18.08.2012 do 19.08.2012
18.08. 14:00  Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock  4 : 1
18.08. 14:00  Orzeł Goleszyn - Świt Staroźreby  1 : 3
18.08. 14:00  Amator Maszewo - Polonia Radzanowo  6 : 0
18.08. 15:00  Zryw Bielsk - Wisła Sobowo  2 : 4
19.08. 09:00  ULKS Ciółkowo - Wisła Duninów  3 : 4
19.08. 13:00  Skra Drobin - Skrwa Łukomie  3 : 2
19.08. 14:00  Kormoran Łąck - Unia Czermno  1 : 4
19.08. 15:00  Huragan Bodzanów - Unia Iłów  8 : 0
3. Kolejka - 25.08.2012 do 26.08.2012
25.08. 13:00  Świt Staroźreby - Kormoran Łąck  5 : 2
25.08. 14:00  Unia Iłów - Zryw Bielsk  1 : 3
26.08. 08:00  Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn  1 : 2
26.08. 09:00  Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo  3 : 1
26.08. 12:00  Skrwa Łukomie - Pogoń Słupia  6 : 3
26.08. 13:00  Unia Czermno - Huragan Bodzanów  4 : 0
12.09. 14:30  Polonia Radzanowo - Skra Drobin  2 : 11
26.09. 14:00  Wisła Duninów - Amator Maszewo  2 : 3
4. Kolejka - 01.09.2012 do 02.09.2012
01.09. 13:00  Wisła Duninów - Wisła Sobowo  4 : 1
01.09. 14:00  Pogoń Słupia - Polonia Radzanowo  1 : 0
01.09. 14:00  Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie  4 : 1
01.09. 14:00  Amator Maszewo - Skra Drobin  5 : 2
02.09. 09:00  Zryw Bielsk - Unia Czermno  3 : 3
02.09. 09:00  ULKS Ciółkowo - Unia Iłów  0 : 4
02.09. 14:00  Kormoran Łąck - Stoczniowiec Płock  4 : 1
02.09. 15:00  Huragan Bodzanów - Świt Staroźreby  1 : 2
5. Kolejka - 05.09.2012 do 05.09.2012
05.09. 15:00  Unia Czermno - ULKS Ciółkowo  5 : 0
05.09. 15:00  Unia Iłów - Wisła Duninów  2 : 7
05.09. 15:00  Świt Staroźreby - Zryw Bielsk  3 : 3
05.09. 15:00  Skra Drobin - Pogoń Słupia  6 : 3
05.09. 15:00  Wisła Sobowo - Amator Maszewo  1 : 6
05.09. 15:00  Polonia Radzanowo - Orzeł Goleszyn  1 : 3
05.09. 15:00  Skrwa Łukomie - Kormoran Łąck  1 : 2
05.09. 17:00  Stoczniowiec Płock - Huragan Bodzanów  8 : 1
6. Kolejka - 08.09.2012 do 09.09.2012
08.09. 09:00  Amator Maszewo - Pogoń Słupia  6 : 1
08.09. 13:00  Wisła Duninów - Unia Czermno  4 : 1
08.09. 14:00  Orzeł Goleszyn - Skra Drobin  0 : 4
08.09. 14:00  ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby  3 : 1
08.09. 15:00  Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock  2 : 4
09.09. 09:00  Wisła Sobowo - Unia Iłów  2 : 2
09.09. 14:00  Kormoran Łąck - Polonia Radzanowo  4 : 1
09.09. 15:00  Huragan Bodzanów - Skrwa Łukomie  2 : 2
7. Kolejka - 15.09.2012 do 16.09.2012
15.09. 13:00  Świt Staroźreby - Wisła Duninów  2 : 8
15.09. 14:00  Polonia Radzanowo - Huragan Bodzanów  2 : 3
15.09. 14:00  Pogoń Słupia - Orzeł Goleszyn  1 : 6
15.09. 14:00  Unia Iłów - Amator Maszewo  1 : 7
16.09. 12:00  Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk  1 : 0
16.09. 13:00  Unia Czermno - Wisła Sobowo  3 : 0
16.09. 13:00  Skra Drobin - Kormoran Łąck  4 : 2
16.09. 15:00  Stoczniowiec Płock - ULKS Ciółkowo  2 : 4
8. Kolejka - 22.09.2012 do 23.09.2012
22.09. 09:00  Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn  2 : 2
22.09. 13:00  Unia Iłów - Unia Czermno  1 : 4
22.09. 14:00  Wisła Duninów - Stoczniowiec Płock  2 : 0
22.09. 14:00  ULKS Ciółkowo - Skrwa Łukomie  3 : 2
22.09. 15:00  Zryw Bielsk - Polonia Radzanowo  3 : 1
23.09. 09:00  Wisła Sobowo - Świt Staroźreby  4 : 3
23.09. 14:00  Kormoran Łąck - Pogoń Słupia  4 : 0
23.09. 14:00  Huragan Bodzanów - Skra Drobin  5 : 4
9. Kolejka - 29.09.2012 do 30.09.2012
29.09. 09:00  Orzeł Goleszyn - Kormoran Łąck  10 : 0
29.09. 13:00  Świt Staroźreby - Unia Iłów  6 : 2
29.09. 14:00  Polonia Radzanowo - ULKS Ciółkowo  1 : 2
30.09. 11:00  Stoczniowiec Płock - Wisła Sobowo  1 : 1
30.09. 12:00  Skrwa Łukomie - Wisła Duninów  1 : 2
30.09. 13:00  Skra Drobin - Zryw Bielsk  3 : 2
30.09. 13:00  Unia Czermno - Amator Maszewo  1 : 1
30.09. 14:00  Pogoń Słupia - Huragan Bodzanów  1 : 1
10. Kolejka - 06.10.2012 do 07.10.2012
06.10. 12:00  Wisła Duninów - Polonia Radzanowo  9 : 0
06.10. 12:00  Unia Iłów - Stoczniowiec Płock  1 : 7
06.10. 13:00  ULKS Ciółkowo - Skra Drobin  2 : 3
06.10. 14:00  Zryw Bielsk - Pogoń Słupia  5 : 3
07.10. 09:00  Wisła Sobowo - Skrwa Łukomie  1 : 4
07.10. 11:30  Unia Czermno - Świt Staroźreby  2 : 1
07.10. 12:30  Huragan Bodzanów - Orzeł Goleszyn  2 : 2
07.10. 14:00  Amator Maszewo - Kormoran Łąck  1 : 1
11. Kolejka - 13.10.2012 do 14.10.2012
13.10. 11:30  Polonia Radzanowo - Wisła Sobowo  0 : 0
13.10. 11:30  Świt Staroźreby - Amator Maszewo  0 : 9
14.10. 09:00  Pogoń Słupia - ULKS Ciółkowo  3 : 3
14.10. 09:00  Stoczniowiec Płock - Unia Czermno  3 : 1
14.10. 10:30  Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk  2 : 2
14.10. 11:00  Kormoran Łąck - Huragan Bodzanów  0 : 2
14.10. 11:00  Skra Drobin - Wisła Duninów  0 : 3
14.10. 12:00  Skrwa Łukomie - Unia Iłów  6 : 2
12. Kolejka - 20.10.2012 do 21.10.2012
20.10. 09:00  Amator Maszewo - Huragan Bodzanów  4 : 1
20.10. 11:00  Wisła Duninów - Pogoń Słupia  4 : 1
20.10. 11:30  Świt Staroźreby - Stoczniowiec Płock  0 : 3
20.10. 12:00  Unia Iłów - Polonia Radzanowo  3 : 1
21.10. 09:00  ULKS Ciółkowo - Orzeł Goleszyn  1 : 2
21.10. 09:00  Wisła Sobowo - Skra Drobin  2 : 2
21.10. 09:00  Zryw Bielsk - Kormoran Łąck  7 : 6
21.10. 11:30  Unia Czermno - Skrwa Łukomie  0 : 5
13. Kolejka - 27.10.2012 do 28.10.2012
27.10. 11:00  Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo  1 : 4
27.10. 11:30  Polonia Radzanowo - Unia Czermno  1 : 2
18.11. 12:00  Skra Drobin - Unia Iłów  4 : 0
18.11. 12:00  Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby  5 : 2
18.11. 12:00  Huragan Bodzanów - Zryw Bielsk  0 : 1
18.11. 12:00  Kormoran Łąck - ULKS Ciółkowo  3 : 0
18.11. 12:00  Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów  0 : 5
18.11. 12:00  Pogoń Słupia - Wisła Sobowo  2 : 1
14. Kolejka - 03.11.2012 do 04.11.2012
03.11. 10:00  Amator Maszewo - Zryw Bielsk  4 : 1
03.11. 12:00  Unia Iłów - Pogoń Słupia  3 : 1
03.11. 12:00  Świt Staroźreby - Polonia Radzanowo  2 : 4
03.11. 13:00  Wisła Duninów - Kormoran Łąck  5 : 0
04.11. 10:00  Wisła Sobowo - Orzeł Goleszyn  1 : 1
04.11. 10:00  ULKS Ciółkowo - Huragan Bodzanów  3 : 1
04.11. 12:00  Unia Czermno - Skra Drobin  1 : 3
04.11. 16:00  Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie  5 : 5
15. Kolejka - 10.11.2012 do 11.11.2012
10.11. 10:30  Orzeł Goleszyn - Unia Iłów  1 : 0
10.11. 12:00  Stoczniowiec Płock - Polonia Radzanowo  4 : 3
11.11. 10:00  Pogoń Słupia - Unia Czermno  4 : 3
11.11. 10:00  Skra Drobin - Świt Staroźreby  10 : 0
11.11. 10:00  Zryw Bielsk - ULKS Ciółkowo  3 : 4
11.11. 12:00  Skrwa Łukomie - Amator Maszewo  4 : 3
11.11. 12:00  Huragan Bodzanów - Wisła Duninów  1 : 4
11.11. 12:00  Kormoran Łąck - Wisła Sobowo  8 : 2
16. Kolejka - 23.03.2013 do 24.03.2013
17.04. 15:30  Kormoran Łąck - Unia Iłów  1 : 2
17.04. 15:30  Huragan Bodzanów - Wisła Sobowo  2 : 0
17.04. 15:30  Orzeł Goleszyn - Unia Czermno  2 : 0
17.04. 15:30  Zryw Bielsk - Wisła Duninów  1 : 4
17.04. 15:30  Skrwa Łukomie - Polonia Radzanowo  1 : 1
17.04. 15:30  Pogoń Słupia - Świt Staroźreby  1 : 6
17.04. 15:30  Skra Drobin - Stoczniowiec Płock  5 : 3
30.05. 10:00  ULKS Ciółkowo - Amator Maszewo  1 : 3
17. Kolejka - 30.03.2013 do 30.03.2013
18.11. 12:00  Polonia Radzanowo - Amator Maszewo  2 : 4
30.03. 15:00  Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia  5 : 3
23.04. 15:30  Unia Czermno - Kormoran Łąck  1 : 2
24.04. 15:30  Skrwa Łukomie - Skra Drobin  1 : 4
24.04. 15:30  Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn  0 : 1
24.04. 15:30  Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo  3 : 1
24.04. 15:30  Wisła Sobowo - Zryw Bielsk  2 : 4
24.04. 15:30  Unia Iłów - Huragan Bodzanów  1 : 0
18. Kolejka - 06.04.2013 do 07.04.2013
08.05. 16:00  Zryw Bielsk - Unia Iłów  4 : 0
08.05. 16:00  ULKS Ciółkowo - Wisła Sobowo  2 : 0
08.05. 16:00  Huragan Bodzanów - Unia Czermno  1 : 2
08.05. 16:00  Amator Maszewo - Wisła Duninów  2 : 0
08.05. 16:00  Skra Drobin - Polonia Radzanowo  8 : 2
08.05. 16:00  Orzeł Goleszyn - Stoczniowiec Płock  9 : 3
08.05. 16:00  Pogoń Słupia - Skrwa Łukomie  0 : 5
08.05. 16:00  Kormoran Łąck - Świt Staroźreby  2 : 0
19. Kolejka - 13.04.2013 do 14.04.2013
13.04. 15:00  Stoczniowiec Płock - Kormoran Łąck  1 : 1
14.04. 14:00  Unia Czermno - Zryw Bielsk  2 : 4
15.05. 16:00  Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn  0 : 4
15.05. 16:00  Polonia Radzanowo - Pogoń Słupia  1 : 0
15.05. 16:00  Wisła Sobowo - Wisła Duninów  0 : 4
15.05. 16:00  Skra Drobin - Amator Maszewo  2 : 1
15.05. 16:00  Unia Iłów - ULKS Ciółkowo  1 : 4
15.05. 16:00  Świt Staroźreby - Huragan Bodzanów  7 : 0
20. Kolejka - 20.04.2013 do 21.04.2013
20.04. 14:00  Wisła Duninów - Unia Iłów  0 : 0
20.04. 14:00  Zryw Bielsk - Świt Staroźreby  1 : 2
20.04. 14:00  Kormoran Łąck - Skrwa Łukomie  3 : 5
20.04. 14:00  Orzeł Goleszyn - Polonia Radzanowo  6 : 2
20.04. 14:00  Amator Maszewo - Wisła Sobowo  5 : 0
20.04. 14:00  ULKS Ciółkowo - Unia Czermno  2 : 0
21.04. 14:00  Pogoń Słupia - Skra Drobin  0 : 5
21.04. 14:00  Huragan Bodzanów - Stoczniowiec Płock  1 : 0
21. Kolejka - 27.04.2013 do 28.04.2013
27.04. 14:00  Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk  3 : 2
27.04. 15:00  Polonia Radzanowo - Kormoran Łąck  3 : 2
27.04. 15:00  Skra Drobin - Orzeł Goleszyn  3 : 1
27.04. 15:00  Unia Iłów - Wisła Sobowo  4 : 0
27.04. 15:00  Świt Staroźreby - ULKS Ciółkowo  3 : 2
28.04. 15:00  Pogoń Słupia - Amator Maszewo  0 : 7
28.04. 15:00  Skrwa Łukomie - Huragan Bodzanów  4 : 1
28.04. 15:00  Unia Czermno - Wisła Duninów  3 : 4
22. Kolejka - 01.05.2013 do 01.05.2013
01.05. 09:00  ULKS Ciółkowo - Stoczniowiec Płock  5 : 0
01.05. 15:00  Wisła Duninów - Świt Staroźreby  0 : 1
01.05. 15:00  Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie  4 : 2
01.05. 15:00  Wisła Sobowo - Unia Czermno  4 : 1
01.05. 15:00  Orzeł Goleszyn - Pogoń Słupia  4 : 0
01.05. 15:00  Amator Maszewo - Unia Iłów  6 : 2
01.05. 15:00  Kormoran Łąck - Skra Drobin  2 : 3
01.05. 15:30  Huragan Bodzanów - Polonia Radzanowo  4 : 1
23. Kolejka - 04.05.2013 do 05.05.2013
04.05. 15:00  Skra Drobin - Huragan Bodzanów  8 : 2
04.05. 15:00  Polonia Radzanowo - Zryw Bielsk  3 : 0
04.05. 15:00  Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów  2 : 3
05.05. 08:00  Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo  1 : 1
05.05. 09:00  Świt Staroźreby - Wisła Sobowo  2 : 0
05.05. 15:00  Pogoń Słupia - Kormoran Łąck  0 : 2
05.05. 15:00  Unia Czermno - Unia Iłów  3 : 1
05.05. 15:00  Skrwa Łukomie - ULKS Ciółkowo  3 : 3
24. Kolejka - 11.05.2013 do 12.05.2013
11.05. 15:00  Wisła Duninów - Skrwa Łukomie  2 : 0
11.05. 15:00  Wisła Sobowo - Stoczniowiec Płock  0 : 1
11.05. 15:00  ULKS Ciółkowo - Polonia Radzanowo  4 : 0
11.05. 15:00  Unia Iłów - Świt Staroźreby  1 : 6
11.05. 15:00  Kormoran Łąck - Orzeł Goleszyn  0 : 2
11.05. 15:00  Zryw Bielsk - Skra Drobin  4 : 2
11.05. 15:00  Amator Maszewo - Unia Czermno  7 : 0
12.05. 15:00  Huragan Bodzanów - Pogoń Słupia  9 : 0
25. Kolejka - 18.05.2013 do 19.05.2013
18.05. 15:00  Skra Drobin - ULKS Ciółkowo  3 : 0
18.05. 15:00  Orzeł Goleszyn - Huragan Bodzanów  6 : 4
18.05. 15:00  Polonia Radzanowo - Wisła Duninów  1 : 4
18.05. 15:00  Świt Staroźreby - Unia Czermno  1 : 2
18.05. 15:00  Kormoran Łąck - Amator Maszewo  0 : 8
19.05. 12:00  Stoczniowiec Płock - Unia Iłów  0 : 3
19.05. 12:00  Skrwa Łukomie - Wisła Sobowo  2 : 0
19.05. 15:00  Pogoń Słupia - Zryw Bielsk  1 : 3
26. Kolejka - 22.05.2013 do 22.05.2013
22.05. 16:00  Wisła Sobowo - Polonia Radzanowo  3 : 0
22.05. 16:00  Unia Iłów - Skrwa Łukomie  2 : 1
22.05. 16:00  Wisła Duninów - Skra Drobin  1 : 0
22.05. 16:00  Huragan Bodzanów - Kormoran Łąck  6 : 2
22.05. 16:00  Amator Maszewo - Świt Staroźreby  6 : 0
22.05. 16:00  Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn  5 : 4
22.05. 16:00  ULKS Ciółkowo - Pogoń Słupia  10 : 0
29.05. 16:00  Unia Czermno - Stoczniowiec Płock  4 : 1
27. Kolejka - 25.05.2013 do 26.05.2013
  Polonia Radzanowo - Unia Iłów  0 : 3
26.05. 15:00  Pogoń Słupia - Wisła Duninów  0 : 4
26.05. 15:00  Skrwa Łukomie - Unia Czermno  7 : 1
26.05. 15:00  Huragan Bodzanów - Amator Maszewo  3 : 8
26.05. 15:00  Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby  4 : 2
30.05. 13:00  Skra Drobin - Wisła Sobowo  3 : 0
05.06. 16:00  Kormoran Łąck - Zryw Bielsk  3 : 4
05.06. 16:00  Orzeł Goleszyn - ULKS Ciółkowo  3 : 2
28. Kolejka - 01.06.2013 do 02.06.2013
01.06. 10:00  Unia Iłów - Skra Drobin  4 : 3
01.06. 13:00  Unia Czermno - Polonia Radzanowo  3 : 0
01.06. 15:00  Wisła Sobowo - Pogoń Słupia  3 : 0
01.06. 15:00  Amator Maszewo - Stoczniowiec Płock  4 : 0
01.06. 15:00  Świt Staroźreby - Skrwa Łukomie  2 : 0
02.06. 09:00  ULKS Ciółkowo - Kormoran Łąck  4 : 3
02.06. 13:00  Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn  2 : 2
12.06. 16:00  Zryw Bielsk - Huragan Bodzanów  2 : 6
29. Kolejka - 08.06.2013 do 08.06.2013
  Polonia Radzanowo - Świt Staroźreby  0 : 3
08.06. 15:00  Huragan Bodzanów - ULKS Ciółkowo  4 : 0
08.06. 15:00  Orzeł Goleszyn - Wisła Sobowo  7 : 0
08.06. 15:00  Zryw Bielsk - Amator Maszewo  0 : 4
08.06. 15:00  Skrwa Łukomie - Stoczniowiec Płock  0 : 2
08.06. 15:00  Skra Drobin - Unia Czermno  3 : 0
09.06. 15:00  Pogoń Słupia - Unia Iłów  0 : 6
09.06. 15:00  Kormoran Łąck - Wisła Duninów  8 : 2
30. Kolejka - 15.06.2013 do 15.06.2013
  Polonia Radzanowo - Stoczniowiec Płock  0 : 3
15.06. 14:00  Wisła Duninów - Huragan Bodzanów  11 : 3
15.06. 15:00  Unia Czermno - Pogoń Słupia  3 : 0
15.06. 15:00  Świt Staroźreby - Skra Drobin  3 : 2
15.06. 15:00  Unia Iłów - Orzeł Goleszyn  3 : 0
15.06. 15:00  Amator Maszewo - Skrwa Łukomie  7 : 2
15.06. 15:00  ULKS Ciółkowo - Zryw Bielsk  2 : 0
15.06. 15:00  Wisła Sobowo - Kormoran Łąck  2 : 2
Tabela
    Kolejka Pkt.   Goli    Bilans
Amator Maszewo  15   23:6    17
Skra Drobin  12   25:13    12
Unia Czermno  11   16:4    12
Świt Staroźreby  11   15:9    6
Orzeł Goleszyn  10   10:6    4
Wisła Duninów  9   18:12    6
Kormoran Łąck  9   13:13    0
Zryw Bielsk  8   14:12    2
Pogoń Słupia  7   13:15    -2
10  Wisła Sobowo  7   10:14    -4
11  Huragan Bodzanów  4   11:15    -4
12  Stoczniowiec Płock  3   12:14    -2
13  Skrwa Łukomie  3   11:14    -3
14  Unia Iłów  3   9:22    -13
15  ULKS Ciółkowo  0   5:19    -14
16  Polonia Radzanowo  -27   5:22    -17