1. Kolejka
|
Ostrovia Ostrowy |
- |
Szopen Sanniki |
0 |
: |
2 |
|
Lwówianka Lwówek |
- |
OSiR Gostynin |
2 |
: |
0 |
|
Skra Drobin |
- |
Wisła Duninów |
5 |
: |
1 |
|
Unia Iłów |
- |
Ciółkowo |
1 |
: |
1 |
|
Polandia Maszewo |
- |
Krośniewianka Krośniewice |
3 |
: |
1 |
|
Amazonka Strzelce |
- |
Błękitni Gąbin |
1 |
: |
5 |
Pauza: Stoczniowiec Płock
2. Kolejka
|
OSiR Gostynin |
- |
Unia Iłów |
7 |
: |
0 |
|
Szopen Sanniki |
- |
Stoczniowiec Płock |
1 |
: |
0 |
|
Ciółkowo |
- |
Polandia Maszewo |
4 |
: |
2 |
|
Wisła Duninów |
- |
Ostrovia Ostrowy |
3 |
: |
0 |
|
Błękitni Gąbin |
- |
Skra Drobin |
5 |
: |
1 |
|
Krośniewianka Krośniewice |
- |
Amazonka Strzelce |
5 |
: |
1 |
Pauza: Lwówianka Lwówek
3. Kolejka
|
Szopen Sanniki |
- |
Wisła Duninów |
1 |
: |
1 |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Lwówianka Lwówek |
1 |
: |
0 |
|
Ostrovia Ostrowy |
- |
Błękitni Gąbin |
0 |
: |
2 |
|
Polandia Maszewo |
- |
OSiR Gostynin |
1 |
: |
4 |
|
Amazonka Strzelce |
- |
Ciółkowo |
2 |
: |
1 |
|
Skra Drobin |
- |
Krośniewianka Krośniewice |
7 |
: |
1 |
Pauza: Unia Iłów
4. Kolejka
|
Lwówianka Lwówek |
- |
Unia Iłów |
1 |
: |
4 |
|
Wisła Duninów |
- |
Stoczniowiec Płock |
4 |
: |
0 |
|
OSiR Gostynin |
- |
Amazonka Strzelce |
3 |
: |
1 |
|
Błękitni Gąbin |
- |
Szopen Sanniki |
2 |
: |
1 |
|
Krośniewianka Krośniewice |
- |
Ostrovia Ostrowy |
1 |
: |
0 |
|
Ciółkowo |
- |
Skra Drobin |
3 |
: |
4 |
Pauza: Polandia Maszewo
5. Kolejka
|
Wisła Duninów |
- |
Błękitni Gąbin |
4 |
: |
3 |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Unia Iłów |
4 |
: |
1 |
|
Szopen Sanniki |
- |
Krośniewianka Krośniewice |
3 |
: |
1 |
|
Polandia Maszewo |
- |
Lwówianka Lwówek |
2 |
: |
1 |
|
Skra Drobin |
- |
OSiR Gostynin |
2 |
: |
3 |
|
Ostrovia Ostrowy |
- |
Ciółkowo |
0 |
: |
1 |
Pauza: Amazonka Strzelce
6. Kolejka
|
Unia Iłów |
- |
Polandia Maszewo |
_ |
: |
_ |
|
Błękitni Gąbin |
- |
Stoczniowiec Płock |
_ |
: |
_ |
|
Lwówianka Lwówek |
- |
Amazonka Strzelce |
_ |
: |
_ |
|
Krośniewianka Krośniewice |
- |
Wisła Duninów |
_ |
: |
_ |
|
Ciółkowo |
- |
Szopen Sanniki |
_ |
: |
_ |
|
OSiR Gostynin |
- |
Ostrovia Ostrowy |
_ |
: |
_ |
Pauza: Skra Drobin
7. Kolejka
|
Błękitni Gąbin |
- |
Krośniewianka Krośniewice |
_ |
: |
_ |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Polandia Maszewo |
_ |
: |
_ |
|
Wisła Duninów |
- |
Ciółkowo |
_ |
: |
_ |
|
Amazonka Strzelce |
- |
Unia Iłów |
_ |
: |
_ |
|
Skra Drobin |
- |
Lwówianka Lwówek |
_ |
: |
_ |
|
Szopen Sanniki |
- |
OSiR Gostynin |
_ |
: |
_ |
Pauza: Ostrovia Ostrowy
8. Kolejka
|
Polandia Maszewo |
- |
Amazonka Strzelce |
_ |
: |
_ |
|
Krośniewianka Krośniewice |
- |
Stoczniowiec Płock |
_ |
: |
_ |
|
Unia Iłów |
- |
Skra Drobin |
_ |
: |
_ |
|
Ciółkowo |
- |
Błękitni Gąbin |
_ |
: |
_ |
|
OSiR Gostynin |
- |
Wisła Duninów |
_ |
: |
_ |
|
Lwówianka Lwówek |
- |
Ostrovia Ostrowy |
_ |
: |
_ |
Pauza: Szopen Sanniki
9. Kolejka
|
Krośniewianka Krośniewice |
- |
Ciółkowo |
_ |
: |
_ |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Amazonka Strzelce |
_ |
: |
_ |
|
Błękitni Gąbin |
- |
OSiR Gostynin |
_ |
: |
_ |
|
Skra Drobin |
- |
Polandia Maszewo |
_ |
: |
_ |
|
Ostrovia Ostrowy |
- |
Unia Iłów |
_ |
: |
_ |
|
Szopen Sanniki |
- |
Lwówianka Lwówek |
_ |
: |
_ |
Pauza: Wisła Duninów
10. Kolejka
|
Amazonka Strzelce |
- |
Skra Drobin |
1 |
: |
1 |
|
Ciółkowo |
- |
Stoczniowiec Płock |
2 |
: |
0 |
|
Polandia Maszewo |
- |
Ostrovia Ostrowy |
5 |
: |
1 |
|
OSiR Gostynin |
- |
Krośniewianka Krośniewice |
4 |
: |
1 |
|
Lwówianka Lwówek |
- |
Wisła Duninów |
0 |
: |
4 |
|
Unia Iłów |
- |
Szopen Sanniki |
0 |
: |
3 |
Pauza: Błękitni Gąbin
11. Kolejka
|
Ciółkowo |
- |
OSiR Gostynin |
0 |
: |
5 |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Skra Drobin |
3 |
: |
3 |
|
Błękitni Gąbin |
- |
Lwówianka Lwówek |
6 |
: |
0 |
|
Ostrovia Ostrowy |
- |
Amazonka Strzelce |
1 |
: |
2 |
|
Szopen Sanniki |
- |
Polandia Maszewo |
3 |
: |
4 |
|
Wisła Duninów |
- |
Unia Iłów |
1 |
: |
2 |
Pauza: Krośniewianka Krośniewice
12. Kolejka
|
Skra Drobin |
- |
Ostrovia Ostrowy |
4 |
: |
4 |
|
OSiR Gostynin |
- |
Stoczniowiec Płock |
1 |
: |
3 |
|
Amazonka Strzelce |
- |
Szopen Sanniki |
0 |
: |
3 |
|
Lwówianka Lwówek |
- |
Krośniewianka Krośniewice |
4 |
: |
3 |
|
Unia Iłów |
- |
Błękitni Gąbin |
7 |
: |
3 |
|
Polandia Maszewo |
- |
Wisła Duninów |
2 |
: |
2 |
Pauza: Ciółkowo
13. Kolejka
|
Ciółkowo |
- |
Lwówianka Lwówek |
3 |
: |
2 |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Ostrovia Ostrowy |
1 |
: |
1 |
|
Krośniewianka Krośniewice |
- |
Unia Iłów |
5 |
: |
3 |
|
Szopen Sanniki |
- |
Skra Drobin |
2 |
: |
1 |
|
Wisła Duninów |
- |
Amazonka Strzelce |
4 |
: |
1 |
|
Błękitni Gąbin |
- |
Polandia Maszewo |
2 |
: |
1 |
Pauza: OSiR Gostynin
14. Kolejka
|
Szopen Sanniki |
- |
Ostrovia Ostrowy |
4 |
: |
2 |
|
OSiR Gostynin |
- |
Lwówianka Lwówek |
5 |
: |
0 |
|
Wisła Duninów |
- |
Skra Drobin |
1 |
: |
2 |
|
Ciółkowo |
- |
Unia Iłów |
2 |
: |
1 |
|
Krośniewianka Krośniewice |
- |
Polandia Maszewo |
6 |
: |
2 |
|
Błękitni Gąbin |
- |
Amazonka Strzelce |
8 |
: |
1 |
Pauza: Stoczniowiec Płock
15. Kolejka
|
Unia Iłów |
- |
OSiR Gostynin |
0 |
: |
0 |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Szopen Sanniki |
4 |
: |
1 |
|
Polandia Maszewo |
- |
Ciółkowo |
1 |
: |
2 |
|
Ostrovia Ostrowy |
- |
Wisła Duninów |
1 |
: |
2 |
|
Skra Drobin |
- |
Błękitni Gąbin |
1 |
: |
7 |
|
Amazonka Strzelce |
- |
Krośniewianka Krośniewice |
0 |
: |
2 |
Pauza: Lwówianka Lwówek
16. Kolejka
|
Wisła Duninów |
- |
Szopen Sanniki |
2 |
: |
3 |
|
Lwówianka Lwówek |
- |
Stoczniowiec Płock |
3 |
: |
2 |
|
Błękitni Gąbin |
- |
Ostrovia Ostrowy |
6 |
: |
0 |
|
OSiR Gostynin |
- |
Polandia Maszewo |
1 |
: |
0 |
|
Ciółkowo |
- |
Amazonka Strzelce |
5 |
: |
2 |
|
Krośniewianka Krośniewice |
- |
Skra Drobin |
3 |
: |
1 |
Pauza: Unia Iłów
17. Kolejka
|
Unia Iłów |
- |
Lwówianka Lwówek |
2 |
: |
2 |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Wisła Duninów |
1 |
: |
2 |
|
Amazonka Strzelce |
- |
OSiR Gostynin |
3 |
: |
1 |
|
Szopen Sanniki |
- |
Błękitni Gąbin |
0 |
: |
2 |
|
Ostrovia Ostrowy |
- |
Krośniewianka Krośniewice |
1 |
: |
1 |
|
Skra Drobin |
- |
Ciółkowo |
1 |
: |
3 |
Pauza: Polandia Maszewo
18. Kolejka
|
Błękitni Gąbin |
- |
Wisła Duninów |
4 |
: |
1 |
|
Unia Iłów |
- |
Stoczniowiec Płock |
1 |
: |
0 |
|
Krośniewianka Krośniewice |
- |
Szopen Sanniki |
2 |
: |
3 |
|
Lwówianka Lwówek |
- |
Polandia Maszewo |
4 |
: |
3 |
|
OSiR Gostynin |
- |
Skra Drobin |
3 |
: |
2 |
|
Ciółkowo |
- |
Ostrovia Ostrowy |
4 |
: |
2 |
Pauza: Amazonka Strzelce
19. Kolejka
|
Polandia Maszewo |
- |
Unia Iłów |
3 |
: |
4 |
|
Stoczniowiec Płock |
- |
Błękitni Gąbin |
0 |
: |
3 |
|
Amazonka Strzelce |
- |
Lwówianka Lwówek |
3 |
: |
1 |
|
Wisła Duninów |
- |
Krośniewianka Krośniewice |
2 |
: |
2 |
|
| |